DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ceník

 

CENÍK

SANKCE

Vážení pacienti a klienti,

v případě zrušení Vaší masáže či procedury, kterou jste měli objednanou, je nutné se omluvit vždy (pouze SMS či telefonicky, NE emailem!) nejpozději NAD 24 hod předem dohodnutého termínu. V případě nedodržení či omluvy POD tento čas, a to z jakýchkoliv důvodů, si tímto nárokuji SANKCI, a to v dodatečné celé platbě dané masáže, kterou jste měli objednanou.

 

Dodatek :-)

V případě, že chcete Vámi objednanou masáž jakkoliv změnit či vyměnit za jinou proceduru, je též nutné tuto změnu provést min. 24 hod předem. Nelze měnit proceduru POD 24 hod. Pokud ji změníte pod tento limit, bude se počítat s danou procedurou i její cenou tak, jakou byla její prvotní objednávka. Můžete využít kratší masáž (pokud to reálně bude možné), ale bude účtována za plnou cenu.

 

CELULITIDA - PROGRAM

Přístrojová lymfodrenáž                                         50 min              390,- Kč

PERMANENTKA  malá - přístrojových lymfodrenáží  10 + 2 zdarma    3900,- Kč

 

PEELINGOVÁ MASÁŽ na CELULITIDU a ZPEVNĚNÍ

PROCEDURA  DOLNÍCH  PARTIÍ  s  LYMFOVENEM………80 min  =   990 Kč

Nejdříve Vám uděláme peelingovou masáž, kterou důkladně promasírujeme celé končetiny, hýždě, břicho a odvedeme do lymfatického systému. Peelingem se odstraňují do hloubky škodlivé metabolity, odpadní produkty, toxiny, soli v pokožce -– tedy toxický koktejl, který způsobuje celulitidu a obezitu. Peeling kůži krásně vyhlazuje, metabolizuje, oživuje a ozdravuje. Pak relaxujete v lymfovenu ve speciálním zábalu s výtažkem z pravých italských mořských řas, které hloubkově detoxikují a hlavně zbavují nadbytečné vody, tuků a škodlivin.

 

ZEŠTÍHLUJÍCÍ  BANDÁŽE  Z MOŘSKÉHO BAHNA

ZÁBAL Z OBINADEL s LYMFOVENEM  - NOVINKA Z ITÁLIE

Napuštěná obinadla v mořském bahně se aplikují na problematické partie - nohy, břicho a hýždě. Poté je klient uložen do lymfovenu. Zábal z těchto obinadel napuštěných v rozemletých mořských řas a bahna výborně odvodňuje, zpevňuje pokožku, rychle redukuje celulitidu a odbourává tuky. Jsou zde velmi rychle viditelné výsledky, často již po první aplikaci.

1 ošetření vždy společně s lymfodrenáží ……70 min  =  zaváděcí cena 890 Kč

           

ANTICELULITICKÝ ZÁBAL:

Zábal na celulitidu, zpevnění, zhubnutí, odvodňění pomocí mořských řas, ozónu, skořice nebo chilli)         ZÁBAL...........................390,- Kč

 

HUBNUTÍ, OBEZITA

1 KAVITACE - (balíček obsahuje 40 min Kavitace + 50 min přístrojové lymfodrenáže)....................................................1390,- Kč

1 RADIOFREKVENCE (obsahuje 40 min Radiofrekvence + 50 min přístrojové lymfodrenáže)...................................1390,- Kč

Součástí našich procedur je vždy nutné a automatické uvolnění neboli ruční otevření lymfatických uzlin, na kterém zakládám veškeré procedury.

            

LÉČBA LYMFATICKÝCH OTOKŮ, OBEZITY, PROBLÉMY SE ZAVODNĚNÍM

RUČNÍ LYMFATICKÉ MASÁŽE:

Lymfatická masáž dolních končetin  45 min.         800,-Kč

Lymfatická masáž horních končetin 30 min.         700,-Kč

Lymfatická masáž horní končetiny + hrudník + záda  45 min. 800,-Kč

Lymfatická masáž obličeje               25 min.   490,-Kč

Masáž celého těla                            110 min. 1 890,-Kč

Naučení uvolnění lymf. uzlin pro LAIKY pro "domácí použití"    800,- Kč                       (cca 30 min + moje skripta)

Úvodní vstupní jednorázová konzultace            1 200,-Kč                   

LYMFOtaping        (cena se odvíjí podle časové náročnosti a množství použitých pásek)                                                                              cca od 100 do 700,-Kč  

KONZULTACE či VÝKLAD Z KARET po  telefonu       (předešlou platbou na účet)                                                                                     1300,-Kč na 1 hod
Výklad karet (osobně i telefonicky)                                             1 300,- Kč
Pouze konzultace 1 hod - (LYMFO PORADNA)                          1 200,- Kč
Mnou vypracovaný Jídelníček (rady, pravdy, návody, recepty JAK SPRÁVNĚ a CO JÍST - cca 40 A4 stran)                                               1 000, Kč

 

MIX různé PERMANENTKY

na libovolné čerpání jakékoliv procedury

 

1.) PERMICE za 5 000 Kč + 1000 Kč ZDARMA

2.) PERMICE za 6 000 Kč + 1400 Kč ZDARMA

3. )PERMICE ZA 7 000 Kč + 1800 Kč ZDARMA

4.) PERMICE ZA 8 000,- Kč + 2000 Kč ZDARMA 

5.) PERMICE za 9 000,- Kč + 2400 Kč ZDARMA

6.) PERMICE za 10 000 Kč + 3000 Kč ZDARMA

7.) PERMICE za 11 000 Kč + 4000 Kč ZDARMA

8.) PERMICE za 12 000 Kč + 5000 Kč ZDARMA

Po zakoupení Permanentky, není nárok na případné vrácení peněz. Doba platnosti je 1, 5 roku.

 

      

Lymfotaping - aplikace TEJPŮ (cena dle množství použitých pásek, od 40,-Kč do cca 200,-Kč)

Reflexní LYMFOdrenáž                      30 min. 800,-Kč

Klasická reflexní masáž chodidel    30 min. 800,- Kč

                                                             45 min. 900,- Kč

Zábal z bandáží z Italských řas (s lymfovenem)          890 Kč   

Peelingová masáž na celulitidu a zpevnění                 990 Kč

Výklad z cikánských karet ....1 hod...............................1300,- Kč

ČBA SVĚTLEM – FOTOTERAPIE! aneb BIOTROM – NEJMODERNĚJŠÍČIVÁ BIOLAMPA

Systém světelné terapie BIOPTRON je celosvětově patentovaným lékařským přístrojem světelné terapie, které vytváří léčivé světlo, jež je podobné části elektromagnetického spektra přirozeného světla slunečního a navíc neobsahuje UV záření.

LÉČÍ:

  • Pomáhá hojit strie a celulitidu
  • Zpevňuje povislou kůži, protože podporuje tvorbu kolagenu
  • Akné, vřídky, jizvičky v obličeji
  • Vypíná a vyživuje pleť, obnovuje tvorbu kolagenu v pokožce, redukuje vrásky a tím omlazuje pokožku
  • Ekzém, atopický ekzém, lupénky, vyrážky
  • Ložiskové vypadávání vlasů
  • Léčí a urychluje hojení jizev a ran po operacích
  • Úleva od bolesti (např. zad, kloubů, artritida, tenisový loket)

Ideální návštěvnost je 2x týdně po 10 – 15 min, cca 10 terapií.

 

1 fototerapie 10 min………………….ZAVÁDĚCÍ CENA ………………..250 Kč

    

 

JAK PROBÍHÁ LÉČBA a JAK JE DLOUHÁ?

Při prvním vstupu s Vámi provedu osobní konzultaci, kdy je potřeba zjistit Vás celkový zdravotní stav (a to AŽ od Vašeho narození!), nebot jakákoliv operace, úraz, natržení svalu a dalších komplikacích od narození může mít dopad na Vás nynější zdravotní stav. JE NUTNÉ NEZATAJOVAT VEŠKERÉ PRODĚLANÉ ÚRAZY, OPERACE, DLOUHODOBĚ UŽÍVANÉ LÉKY, NEMOCI OD DĚTSTVÍ pro lepší zjištění příčiny vašeho problému. Dále probereme vaše stravovací návyky a změnu jídelníčku, pitný režim, cvičení a provedeme v jakém stavu je vaše tělo a potíže. Dle toho se INDIVIDUÁLNĚ stanoví postup a počet četnost a druh vhodných masáží či jiných procedur - a to přímo Vám na míru. U každého je to jiné, každý potřebuje něco jiného.

U lymfatických potíží nestačí a není SAMOSPÁSNÁ POUZE JEDNA MASÁŽ!!! Bývá nutná jejich pravidelná série - to je cca dvakrát týdně (někdy i 3x týdně, ne však častěji) po dobu cca min. 7 týdnů až 2, 3 měsíců. To je JEN orientačně. Dle každého pacienta se to  liší. Záleží na vašich potíží a zatížení lymfy - čím větší (otoky) a čím déle potíže máte - tím je kůra samozřejmě delší. (čím déle si problém "utemováváte a živíte v sobě", o to delší léčbu musíte očekávat).

PAMATUJETE, ŽE JEDNA LYMFODRENÁŽ VÁS NESPASÍ A NEDĚLÁM ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ!

Chcete-li OPRAVDU řešit SVOJE POTÍŽE - pak počítejte, že je nutné podstoupit pravidelnou a intenzivní kůru, kterou vám vypíši. Zázraky na počkání nedělám. 

TO, JAK VÁM LYMFODRENÁŽE BUDOU POMÁHAT (U NĚKOHO JSOU VIDITEJNÉ VÝSLEDKY BRZY, NA NĚKOHO LYMFODRENÁŽE NEPŮSOBÍ VŮBEC) JE VŽDY A JEN O VÁS!! POKAVAD LYMFOTERAPEUT PROVÁDÍ lymfodrenáž odborně, a přesto nehubnete, nesplaskáváte a otoky se nemenší - PROBLÉM JE VŽDY A JEN VE VÁS! ("jak zevnitř, tak vně", vaše reakce je jen o vás)

PROČ? - PROTOŽE VAŠE REAKCE NA MASÁŽ VŽDY UKÁŽE "TO", JAK VŠE ZE SVÉHO ŽIVOTA "TO ŠPATNÉ" A VŠE POUŠTÍTE. JAK NA SOBĚ PRACUJETE MENTÁLNĚ I DUŠEVNĚ. JAK VŠE MÁTE ZPRACOVANÉ. POKAVAD VÁM LYMFODRENÁŽ NEZABÍRÁ - JE TO JEN O VÁS - ŽE VY TO VE SKUTEČNOSTI, BUD VĚDOMĚ NEBO PODVĚDOMĚ NECHCETE SVÉ PROBLÉMY, BLOKY, STARÉ MODELY A VZORCE PUSTIT. POKAVAD TOTO NEPUSTÍTE - NEPOMŮŽE VÁM NIKDY ŽÁDNÁ MASÁŽ, LÉČITEL ANI DENODENNÍ JINÉ KŮRY. 

JE VŽDY NUTNÉ DODRŽOVAT KOMPLEXNÍ REŽIM, KTERÝ VÁM PŘEDEPÍŠI - NENÍ TO JEN O PROVEDENÍ MASÁŽE - ALE O DODRŽOVÁNÍ RAD, OHLEDNĚ STRAVY, BYLIN A KOMPRESE, KTEROU VÁM STANOVÍM. JEJÍM NEDODRŽOVÁNÍM NEMŮŽETE PAK ČEKAT OČEKÁVANÝ VÝSLEDEK, KDYŽ VŠE NEDODRŽUJETE. (Při užívání antibiotik vám také nepomůže si lék vzít 1x za 3 dny, ale musí být v přesném časovém intervalu, jinak NEMAJÍ SMYSL)

Někomu v lehčích případech stačí 7 týdnů k výraznému zlepšení, a pak se nasazuje UDRŽOVACÍ KŮRA (např. 1x lymfodrenáž za měsíc až 2 měsíce). Ale to je jen v minimálních případech. Tím, že doba je čím dál více "chemizovanější a stresovější", o to déle je tělo schopno se pořádně vyčistit. Proto nejčastější bývá nutné kůra o cca 2,3 intezivních měsících.

PO ZÁKLADNÍ KŮŘE je nutné četnost zmírnit na UDRŽOVACÍ MASÁŽE. To bývá cca 1x za měsíc až dva měsíce.

Kdo má potíže s otoky či zavodněním, měl by lymfu udžovat CELOROČNĚ udržovací kůrou 1x cca za měsíc až 6 týdnů.

Svoji práci zaměřuji na řešení příčiny, nikoliv následku :-)

Přijímám pouze pacienty, kteří chtějí SVÉ TĚLO OPRAVDU UZDRAVIT A ŘEŠIT A HLEDAT PŘÍČINU, AT JE KDEKOLIV. JÍT DO HLOUBKY A PŘIJMOUT ZA SVOU NEMOC SAMI ZODPOVĚDNOST a chtít naplno řešit svůj problém. To je základní předpoklad pro úspěšnou léčbu.